Gizlilik Politikası

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz.

Gizlilik Politikası, Elif Sınmaz Creative Works'ün internet üzerinden satış sitesi olan www.elifsinmazcreativeworks.com üzerinden yapılacak olan işlemlerdeki gizlilik bildirimini paylaşmak, Elif Sınmaz Creative Works'ün yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi vermek için hazırlanmıştır.

www.elifsinmazcreativeworks.com üzerinden Elif Sınmaz Creative Works'e iletilen kişisel bilgilerin kullanılması, Gizlilik Politikası bölümünde düzenlenen koşullar ile mümkün olmaktadır. Kişisel bilgiler, ad-soyad, adres, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen başkaca kişisel bilgilerinizi de içerebilecektir. İşbu bilgiler kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

İşlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumunda, beklediğiniz hizmeti tam ve/veya gereği gibi yerine getiremeyebileceğimizi bilmeniz gerekir.

Elif Sınmaz Creative Works, kullanıcıların www.elifsinmazcreativeworks.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Elif Sınmaz Creative Works'e ulaşan bilgiler kesinlikle gizli tutulup, bununla beraber anılan bilgilerin, şirket içinde, size daha iyi hizmet vermek, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, istatistiksel çalışmaların yapılması, istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında ve faaliyetlerimizden haberdar edebilmek için saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Anılan durumlar dışında Elif Sınmaz Creative Works, işbu Gizlilik Politikası ile Site Kullanım Şartları ve Üyelik Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirket veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Elif Sınmaz Creative Works, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Elif Sınmaz Creative Works'ün gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, www.elifsinmazcreativeworks.com sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Elif Sınmaz Creative Works'ün herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Elif Sınmaz Creative Works, kullanıcılara ve kullanıcıların www.elifsinmazcreativeworks.com sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Siteye giriş şifrenizi veya sipariş için gerekli bilgilerinizi gizli tutmamanızdan veya bu bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesinde gösterebileceğiniz kusur veya ihmallerden kaynaklanan her türlü sorumluluk şahsınıza ait olup, Elif Sınmaz Creative Works her ne nam adı altında olursa olsun, herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

Elif Sınmaz Creative Works, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.elifsinmazcreativeworks.com sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Elif Sınmaz Creative Works'ün değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, www.elifsinmazcreativeworks.com sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından Elif Sınmaz Creative Works sorumlu tutulamaz.

Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik Prosedürü" başlığı altında bildirilecek ve işbu bilgiler yasal mevzuat ve uygulama uyarınca değiştirilebilecektir.